Wyszukiwarka

Menu nawigacyjne

Nowy panel handlowy

19.05.2022

blog_01.jpg [201.97 KB]

Szanowni Państwo,

z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nowy panel handlowy naszej firmy www.atelo.pl. Zmiana strony internetowej naszej firmy to kolejny etap przystosowywania się do jak najlepszego zaspokajania potrzeb naszych klientów. Uwzględniliśmy Państwa uwagi co do najistotniejszych elementów strony. Zmianie uległ nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność strony.

Nowy panel www.atelo.pl jest w fazie startowej. Czekamy na Państwa uwagi i sugestie co do funkcjonalności. Wszelkie Państwa opinie są dla nas bardzo cenne i stanowią materiał do dalszych zmian i ulepszeń.

Wyrażamy nadzieję że nowy panel spotka się z Państwa akceptacją, a wprowadzone zmiany pozwolą Państwu sprawniej poruszać się po stronie, a dostęp do zamówień będzie szybszy, wygodniejszy i bardziej intuicyjny.

Zachęcamy do zapisywania się na dostępny na stronie Newsletter. Pozwoli to Państwu otrzymać najświeższe informacje związane z nowościami i promocjami w ofercie naszej firmy.

Zarejestruj się na naszej nowej stronie www.atelo.pl i aktywuj konto już dziś. W razie pytań skontaktuj się z naszymi Konsultantami ds. sprzedaży.